Dni Otwarte ECDL w Polsce 23-29 marca 2015

W dniach 23-29 marca br. planowane są kolejne „Dni Otwarte ECDL w Polsce”. Organizowane są w ramach obchodów Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego, które objął swym patronatem Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski. Standardowe działania ze strony Centrów w ramach Dni Otwartych ECDL zakładają darmowe przykładowe szkolenia z zakresu ECDL, umożliwienie przeprowadzenia egzaminów próbnych i zdawanie „prawdziwych” egzaminów wybranym osobom z puli bezpłatnych egzaminów.

Więcej informacji

 

„Dni Otwarte ECDL w Polsce” to także łączenie inicjatywy z otwartymi dniami szkół, publikacje w lokalnych mediach, konkursy, kampanie reklamowe, kontakty z Urzędami Pracy, administracją samorządową itp.  Celem jest zainteresowanie ECDL-em potencjalnych kandydatów do zdawania egzaminów – przyszłych kandydatów czy też pracowników działów HR różnych firm. To także zachęta dla realizatorów projektów unijnych, żeby uwzględniali – szczególnie w nowej perspektywie - certyfikację ECDL w swoich projektach.

Tym, którzy w Centrach Egzaminacyjnych bądź szkołach, uczelniach lub innych ośrodkach szkoleniowych będą chcieli aktywnie włączyć się w „Dni Otwarte ECDL w Polsce” będą przekazane vouchery, plakaty i ulotki.

Ciekawe zgłoszenia można wysyłać przez Centra na adres biuro@ecdl.pl do 25 marca 2014 r. a także bezpośrednio na adres elzbieta.bowdur@ecdl.pl.

Zachęcamy Wszystkich do zorganizowania akcji wzorem ubiegłych lat.  • Adres: ul. Lompy 2/10; 40-040 Katowice
  • Telefon biura: +48 32 251 98 11
  • Telefon: +48 606 230 420
  • E-mail: elzbieta.bowdur@ecdl.pl