Spotkanie Egzaminatorów regionu Katowice 15 czerwca 2018r.

Okres przedwakacyjny jest dobrą porą na podsumowania i ocenę wyników. Tym razem w klubowej atmosferze z mistrzostwami świata w tle Koordynator Regionalny z Katowic zorganizował spotkanie Egzaminatorów ECDL. W części oficjalnej spotkania omówione zostały bieżące sprawy ECDL – wyniki zdawalności w Polsce na tle innych państw, powstanie nowych modułów i ich promocja - S10 Podstawy programowania i S 11 RODO. Zwrócono także uwagę na najważniejsze zagadnienia związane z RODO oraz omówiono sprawy promocji programu KLASA z ECDL.

Podczas spotkania Koordynator Regionalny wręczył Dyplomy Uznania za dobrą i zaangażowaną pracę na rzecz rozwoju certyfikacji umiejętności komputerowych dla najlepszych Egzaminatorów regionu Katowice wraz z symbolicznymi upominkami.

Spotkanie było okazją do bliższego poznania się Egzaminatorów z różnych miast, wymiany doświadczeń, rozmów na ważne tematy związane z pracą Egzaminatora ECDL, promocji certyfikacji, czy projektów. Dodatkową atrakcją wieczoru były rozgrywki w kręgle, które sprzyjały integracji.

Najbardziej wytrwali rozegrali na koniec partyjkę bilarda dając niezłą lekcję swojemu Koordynatorowi

Elżbieta Bowdur


   • Adres: ul. Lompy 2/10; 40-040 Katowice
  • Telefon biura: +48 32 251 98 11
  • Telefon: +48 606 230 420
  • E-mail: elzbieta.bowdur@ecdl.pl